ALBA-KONSPIRIM

TE NDERUAR LEXUES NE KETE SEKTOR TE WEBIT DO TE MUND TE NJIHENI ME SHUME DOKUMENTA PER TE CILET JU AS QE KENI MENDUAR ME PARE SE MUND TE EKZISTOJNE, SEKRETE, KONSPIRIME, MASHTRIME QE I JANE BERE NJEREZIMIT NE SHEKUJ. PO ASHTU DO TE MUND TE DANLUDONI EDHE LIBRA QE KANE TE BEJNE ME FENOMENE TE NDRYSHME QE NDODHIN NE VENDE TE NDRYSHME TE BOTES, MENYREN SE SI JANE INTERPRETUAR ATO NGA ANA E ADMINISTRATAVE SHTERORE TE VENDEVE TE NDRYSHME DHE CFARE FSHIHET NE TE VERTET DEKLARIMEVE TE TILLA.

ILUMINATI 2012, SEKRETET E BESIMIT DHE TE EVOLUCIONI -12 PJESE

 

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: