ALBA-NE

NE? JEMI NJE GRUP GAZETARESH QE JETOJME NE VENDE TE NDRYSHME, SI SHQIPERI, KOSOVE, MAQEDONI, MAL TE ZI, SERBI, KROACI, GREQI, ITALI, ZVICER, FRANCE, ANGLI, SHB, KANADA, TURQI DHE KINE. E KEMI HAPUR KETE WEB ME SYNIMIN QE TE JEMI SA ME PRANE. E KEMI IDEDUAR NE KETE MENYRE NE MENYRE QE AI TE SHERBEJE PER GJITHCKA QE JU KENI NEVOJE, LAJME, KOMENTE, ADRESA, FOTGRAFI, NJOFTIME, POEZI E GJITHCKA. NE NUK JEMI GAZETARE PAS TE CILEVE MUND TE FSHIHEN SYNIME TE NDRYSHME EKONOMIKE DHE POLIKE. JEMI THJESHTE GAZETARE QE NA PELQEN TI THEMI GJERAT ASHTU SIKURSE JANE DHE TI BEJME PUBLIKE TE FSHEHTAT DHE PRAPASKENAT E TJEREVE. NESE DO TE NA BESONI JU FALENDEROJME.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: